سرعت در ارائه خدمات

در این منطقه کلیه فرآیندهای شهرداری با حداکثر شرعت و دقت با استفاده از سیستم های مکانیزه انجام می شود.

اطلاعات بیشتر

مراحل تدفین

برای انجام امور کفن ودفن در شهر کرمان ابتدا باید گواهی فوت توسط پزشک بیمارستان مربوطه یا پزشکی قانونی صادر گردد .

اطلاعات بیشتر

حقوق شهروندی

با عنايت به دیدگاههای رهبر کبير انقلاب و بنيان گذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (قدس سرّه) ....

اطلاعات بیشتر

با حکم شهردار کرمان؛

سرپرست مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرمان معرفی شد

 

طی حکمی ازسوی سیدمهران عالم‌زاده، شهردار کرمان، روح‌الله خواجویی به‌عنوان سرپرست مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرمان معرفی شد.

 شهردار کرمان در جلسۀ معارفه سرپرست جدید مدیریت آرامستان‌های شهرداری با اشاره به این‌که آرامستان، جدید یکی از پروژه‌های بزرگ و مهم شهر کرمان است، گفت: برطرف شدن مشکل معارض آرامستان، از دغدغه‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر بود که به لطف خدا به سرانجام رسید.

عالم‌زاده با اشاره به این‌که موارد فنی، اجرایی، مالکیتی و حقوقی آرامستان در بخش‌های دیگر شهرداری در حال پیگیری است، تأکید کرد: دغدغۀ مدیرعامل جدید آرامستان، باید تکمیل آرامستان جدید باشد.

وی با بیان این‌که غسالخانۀ آرامستان باید تا پایان سال ساخته شود، گفت: در حال حاضر، مقرر شد بخشی از آرامستان به‌صورت امانی و حدود یک‌ششم در قالب کار پیمانی، ساخته و آماده شود.

شهردار کرمان ممیزی آرامستان فعلی را ازجمله اقدامات ضروری دانست و افزود: قرار بود با برگزاری مزایده، اعتبارات آرمستان جدید از محل فروش قبور تأمین شود و حساب متمرکزی به این منظور اختصاص یابد؛ بنابراین، در این زمینه باید پیگیری‌های لازم صورت گیرد.

وی ضمن تشکر از معاونت خدمات شهری برای انتخاب فرد مناسب جهت مدیریت آرامستان گفت: از مهندس خواجویی که قبل از این در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری فعال بوده، انتظار می‌رود تا نسبت به سیما، منظر و فضای سبز آرامستان حساسیت بیشتری داشته باشد.

ایمان سیف‌الهی، سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری نیز با اشاره به اهمیت تکمیل پروژۀ آرامستان جدید گفت: به سرانجام رسیدن این پروژه، مستلزم همکاری تمام مجموعه است .

وی ضمن تشکر از مدیران پیشین آرامستان افزود: پروژۀ آرامستان جدید، خدمت بزرگی است که باید با درایت مدیران شهری به سرانجام برسد.

لازم به ذکر است؛ در پایان این جلسه ضمن معارفۀ سرپرست جدید سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرمان، از محمدرضا احمدی، سرپرست پیشین این سازمان قدردانی شد.

معرفی مدیرعامل

 

روح الله خواجویی

سرپرست سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری

 

حاضرین در سایت

ما 128 مهمان و یک عضو آنلاین داریم

ورود کاربران

Go to top